Підкажіть будь ласка чи можете ви мені зробити переклад довіреності з російської мови на українську? Чи спочатку потрібно до перекладача?

Доброго дня! Згідно статті 79 Закону України «Про нотаріат», нотаріус засвідчує вірність перекладу документа з однієї мови на іншу, якщо він знає відповідні мови. Тому, оскільки переклад здійснюється з російської мови, а цією мовою я володію досконало – тому немає...

Доброго дня! Шановна Євгенія Анатоліївна, чула, що скоро не можна буде оформити спадщину і зробити дарування, підкажіть будь-ласка, чи правда це?

Доброго дня. Дійсно, останнім часом соціальні мережі переповнені інформацією, щодо неможливості оформлення спадщини та укладання договору дарування, проте, ніякого законодавчого підтвердження їй немає. Існує думка, що такого роду інформація, взята із застарілих...

Доброго дня, хочу подарувати дочці земельну ділянку, яка знаходиться в садовому товаристві «Текстильник». Підкажіть будь-ласка чи можна до Вас підійти з даним питанням, які документи вам необхідно надати і детальніше розкажіть де саме ви знаходитесь?

Доброго дня! Так звичайно Ви можете підійти до нас, та укласти договір дарування земельної ділянки. Ми знаходимось за адресою: місто Чернівці, вулиця Зої Космодем`янської, будок №2, біля Рязані. Для укладення договору дарування земельної ділянки нам необхідно надати:...

Доброго дня! Місяць тому померла моя мати, яка залишися заповіт на мене та мого брата. Брат ходив до нотаріуса, подавав якісь документи, і стверджує що мені також треба піти і написати заяву. Я не розумію для чого мені це все робити, якщо майно яке мені заповіла мама і так моє, оскільки є заповіт. Поясність мені будь-ласка, що мені робити, чи має рацію мій брат?

Доброго дня! Безумовно, Ваш брат має рацію, те що написаний заповіт на ваше ім’я, ще не означає, що майно яке вам заповідано перейшло у Вашу особисту власність. Згідно статей 1268,1269,1270 ЦКУ спадкоємець за заповітом чи за законом має право прийняти спадщину або не...

Доброго дня! У 2006 році я купила квартиру. Є договір купівлі-продажу. Проте в БТІ я не зверталася. Зараз я хочу продати мою квартиру. Нотаріус стверджує, що її спочатку необхідно зареєструвати. Я не розумію навіщо реєструвати на мене, якщо я її продаю?

Доброго дня! Згідно статті 182 Цивільного кодексу України право власності та інші речові права на нерухомі речі, обтяження цих прав, їх виникнення, перехід і припинення підлягають державній реєстрації. Також стаття 334 ЦКУ, встановлює, що права на нерухоме майно, які...

Доброго дня! Бабуся залишила на мене заповіт, на все майно. Проте я не хочу приймати все, мені потрібна лише квартира, а будинок в селі я спадкувати не хочу. Підкажіть чи можу я отримати лише квартиру, а від будинку відмовитись?

Доброго дня! Спадкоємець за заповітом чи за законом має право прийняти спадщину або не прийняти. Не допускається прийняття спадщини з умовою чи із застереженням. Також згідно статті 1273 Цивільного кодексу України відмова від прийняття спадщини є безумовною і...